Охтирська стоматполіклініка отримала дороговартісне обладнання напередодні Нового року

Здоров'я, Новини 17:00, 31.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Охтирська стоматологічна поліклініка напередодні новорічних свят отримала нове стоматологічне обладнання, – про це пише “Охтирський портал”.

Наприкінці 2020 року  в КНП ОМР «ОМСП» був творений сучасний хірургічний кабінет  та операційна для виконання більш складних операцій та впровадження імплантології.

В поточному році продовжуючи дані напрацювання  стоматологічна поліклініка отримала   нове стоматологічне обладнання: три  стоматологічні установки, рентгенівську систему X-MIND РRІМЕ ЗD з функцією ортопантомографії (ОПТГ) і конусно – променевої комп’ютерної томографії (КПКТ). Це  рішення дозволяє знизити променеве навантаження, забезпечуючи максимальний захист пацієнта, зберігаючи високий рівень деталізації зображень. Модульна конструкція апарату дозволяє легко проводити обстеження для дорослих та дітей: – 2D обстеження ортопантомограма;  3D обстеження  комп’ютерна томографія однієї щелепи, КТ двох щелеп, КТ сегмента  2-3 зубів, КП суглобів в 2-х  положеннях, КТ придаткових пазух носа.

Технологія ком’ютерної томографії гарантує ефективну діагностику, точне вимірювання, планування подальшого лікування. До  цього часу значна кількість охтирчан була вимушена їхати на обстеження до інших міст. Відтепер у жителів Охтирської громади  буде можливість  отримати обстеження та якісну допомогу в КНП ОМР «ОМСП».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору