В Охтирці з’явиться індикативний пост спостережень за станом атмосферного повітря
Поділитися в
Копіювати посилання
Програма держмоніторингу в галузі охорони атмосферного повітря зони «Сумська» на 2022-2026 роки передбачає, починаючи із 2022 року, створення за кошти обласного спецфонду у співфінансуванні з місцевими бюджетами у Конотопі, Охтирці та Лебедині 3 індикативних постів спостережень за станом атмосферного повітря, а також розроблення ПКД для встановлення ще 1 стаціонарного поста в Шостці.
За словами заступника голови Сумської ОВА Олени Бойко, через війну і неможливість фінансування даних видатків в умовах воєнного стану дані проекти довелося відтермінувати. Проте їх актуальність залишається.
На засіданні профільної комісії присутні скорегували нові терміни реалізації проектів та опрацювали питання співфінансування із громадами.
Кошти на спецфондах громад, передбачені на природоохоронні заходи, є. Є також зворотній зв’язок і порозуміння із Конотопом та Шосткою, які виявили готовність до співфінансування. Звернулися до інших громад стосовно їх позиції, щоб вже цьогоріч розпочати зведення постів.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.