В Охтирці збираються придбати лабораторне обладнання та кисневу станцію
Поділитися в
Копіювати посилання
Проектом рішення «Про внесення змін і доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Охтирської міської територіальної громади» передбачається придбання обладнання для проведення лабораторних досліджень КНП ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».
З метою створення належних умов для роботи закладу планується виділити з міського бюджету 416,7 тис. грн. Також в даному документі зазначено й про фінансування встановлення кисневої станції в розмірі 110 тис. грн.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.