В Охтирці збираються придбати лабораторне обладнання та кисневу станцію

 Поділитися

Поділитися в

Проектом рішення «Про внесення змін і доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Охтирської міської територіальної громади» передбачається придбання обладнання для проведення лабораторних досліджень  КНП ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

З метою створення належних умов для  роботи  закладу планується виділити з міського бюджету 416,7 тис. грн. Також в даному документі зазначено й про фінансування встановлення  кисневої станції в розмірі 110 тис. грн.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору