В Охтирці зацвіли сакури (ФОТОФАКТ)
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
В Охтирці вже зацвіли сакури, які були висаджені ще до початку війни.
Зазначимо, помилуватися красою сакур можна протягом одного-двох тижнів. На жаль, період цвітіння короткий, тому встигніть побачити цю красу на власні очі.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.



