Охтирчани налікували зуби на 6,4 млн. грн.

Здоров'я, Новини 11:00, 12.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Кожна людина мріє про голівудську посмішку. А її без здорових та красивих зубів уявити важко.  Охтирчанам в цьому плані пощастило, адже міська  стоматологічна поліклініка систематично поповнюється новим обладнанням та матеріалами. Зокрема, в минулому році на виконання бюджетної програми «Надання стоматологічної допомоги населенню» у січні-листопаді використано коштів на загальну суму 6,4 млн гривень. Запротезовано 96 осіб пільгової категорії на загальну суму 280  тис гривень.

Безкоштовно проліковано маловитратними матеріалами 1 843 особи населення пільгової категорії: учасники бойових дій,  інваліди війни, ветерани військової служби, ветерани праці, донори, учасники війни, ОПЧЗ, ЧАЕС -105. Проводились огляди та надано стоматологічної допомоги іншим соціально незахищеним верствам населення.

За рахунок коштів державного бюджету придбано рентгенологічний апарат з функцією КТ,  3 сучасні стоматологічні установки вартістю 2,2 млн гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору