Охтирська стоматклініка отримала нове обладнання
Поділитися в
Копіювати посилання
Стоматологічна поліклініка Охтирки отримала нове сучасне обладнання для маленьких пацієнтів.
Як інформує Охтирська міськрада, це стало можливим завдяки розумінню потреб, бажанню та ефективній співпраці очільників Охтирської та Чернеччинської громад і працівників комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради «Охтирська міська стоматологічна поліклініка».
Нагадаємо, Чернеччинська сільська рада виділила кошти на придбання стоматологічних установок для найменших жителів громад, а лікарі комунального підприємства Охтирської міської ради дбатимуть про сяючі посмішки та здорові зуби маленьких пацієнтів.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.



