Охтирська лікарня отримала 4 ШВЛ

Допомога, Здоров'я 14:36, 26.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Днями Охтирська лікарня отримала сучасне медичне обладнання вартістю більше ніж півмільйона гривень від Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я.
Отримані в межах цієї допомоги 4 апарати штучної вентиляції легень (з трубкою та інтерфейсами для пацієнта для дорослих та дітей, з розхідними матеріалами) допоможуть нашим лікарям рятувати життя та відновлювати здоров’я жителів громади та людей, що постраждали від російської агресії.
В умовах воєнного часу така підтримка вкрай важлива. Адже війна стосується кожного. А спільна боротьба все більше наближає Україну до перемоги.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору