868 жителів області хворіють на СOVID-19: в Охтирці – 9 нових випадків

Здоров'я 19:05, 27.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині зростає кількість хворих на конавірусну інфекцію. Загалом по області наразі 868 активних хворих на коронавірусну інфекцію

За тиждень в Сумській області діагностовано 548 нових випадків коронавірусу. В обласному центрі за тиждень у 338 осіб діагностовано СOVID-19. Дві людини померли від ускладнень коронавірусу.

Щодо епідситуації з коронавірусної інфекції по м. Охтирка за останній тиждень виявили 9 хворих.

“З початку епідемії захворіло – 9553 особи яким було лабораторно підтверджено СOVID-19 (за минулий тиждень зареєстровано – 9 випадків), із них одужало – 9397 осіб (за минулий тиждень – 3 випадки), продовжує лікуватися – 7 осіб. Померло – 149 осіб (за минулий тиждень зареєстровано – 0 випадків)”, –  інформують медики.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору