Охтирчан кличуть долучитися до прибирання міста
Поділитися в
Копіювати посилання
Мешканців Охтирської громади закликають долучитися до акції «За чисте довкілля», яка проходить протягом квітня-травня 2023 року в нашій громаді.
«Ми закликаємо підприємства, установи, організації, незалежні від форм власності та об’єднання громадян приєднатися до наших ініціатив і долучитися до прибирання наших вулиць, прибудинкових територій та інших загальних місць. Наша мета – зробити наше місто чистим та зберегти довкілля для майбутніх поколінь», – йдеться на сайті міськради.
Всіх охочих охтирчан кличуть долучитися та зробити Охтирку чистішою та затишнішою.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.