Охтирчан кличуть долучитися до прибирання міста

 Поділитися

Поділитися в

Мешканців Охтирської громади закликають долучитися до акції «За чисте довкілля», яка проходить протягом квітня-травня 2023 року в нашій громаді.

«Ми закликаємо підприємства, установи, організації, незалежні від форм власності та об’єднання громадян приєднатися до наших ініціатив і долучитися до прибирання наших вулиць, прибудинкових територій та інших загальних місць. Наша мета – зробити наше місто чистим та зберегти довкілля для майбутніх поколінь», – йдеться на сайті міськради.

Всіх охочих охтирчан кличуть долучитися та зробити Охтирку чистішою та затишнішою.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору