На реконструкцію корпусу Сумського онкодиспансеру пішло 10 млн. грн.

 Поділитися

Поділитися в

Завершилася реконструкція головного корпусу онкодиспансеру на Сумщині. Відновлювався корпус у рамках програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Велике будівництво».

Як повідомив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, розпочато будівельні роботи на цьому об’єкті в жовтні 2020 року. Наразі будівельна готовність головного корпусу онкодиспансеру складає 100%. Будівельники працюють над усуненням недоліків перед відкриттям.

Загалом з початку реконструкції головного корпусу обласного онкологічного диспансеру освоєно близько 10 млн грн. Це кошти державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору