49 працівників КП «Благоустрій» не мають за що годувати родину

 Поділитися

Поділитися в

У КП «Благоустрій» з червня 2021 невчасно отримують заробітну плату 49 працівників. Директор підприємства Анатолій Басов вважає, що заборгованість із заробітної плати перед працівниками виникла з причини недостатності коштів через блокування тендерних процедур і проведення претензійної роботи по їх оскарженню в Антимонопольному комітеті.

Для вивчення стану справ  КП «Благоустрій» створену тимчасову контрольну комісію міської ради, за результатами її роботи рекомендовано надати підприємству фінансову підтримку. У листопаді 2021 на засіданні міської ради  прийнято рішення  про збільшення поточних витрат   КП «Благоустрій» по виплаті заробітної плати.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору