В Охтирці екстрені медики за 14 хвилин повернули чоловіка до життя
Поділитися в
Копіювати посилання
Днями о 13:18 бригади екстреної медичної допомоги Охтирської станції отримали виклик до 64-річного чоловіка, який знепритомнів у громадському місці.
На місце події вже за 5 хвилин прибула парамедична бригада у складі парамедика Юрія Гука, екстреного медичного техніка Андрія Колодяжного та студентки-практикантки Таїсії Чижик. Медики одразу розпочали серцево-легеневу реанімацію.
Згодом до роботи долучилася лікарська бригада: лікарка Людмила Горєлова, парамедик Михайло Гордієнко та екстрений медичний технік Олександр Коломієць.
Завдяки злагодженим діям медиків уже через 14 хвилин вдалося відновити кровообіг пацієнта. Чоловіка госпіталізували до медичного закладу, повідомляє Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.