На війні загинув охтирчанин Олексій Бурдун

Війна 10:58, 21.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Чергова сумна звістка надійшла в Охтирську громаду.
18.09.2025 року загинув молодший сержант БУРДУН ОЛЕКСІЙ ВАСИЛЬОВИЧ, 10.04.1994 р.н.

Олексій був командиром інженерно-саперного відділення 4 батальйону територіальної оборони військової частини. Завжди був вірний військовій присязі на вірність народу України, мужньо виконував військовий обов’язок в бою за Україну.

Під час чергового виконання бойового завдання з оборонних дій, пов’язаних із захистом Батьківщини, стримуванням збройної агресії росії проти України, ОЛЕКСІЙ БУРДУН загинув 18.09.2025 року в районі міста Слов’янськ Донецької області – внаслідок отриманих поранень несумісних з життям, під час удару БпЛА.

Охтирська громада в скорботі та глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам Олексія.

Відспівування Героя відбудеться 22 вересня в Храмі Успіння Пресвятої Богородиці в м. Охтирка. Поховають Олексія на Алеї пам’яті в м. Охтирка біля центрального кладовища.

Вічна слава та пам’ять Герою!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору