На Сумщині за день постраждали 15 цивільних через удари російських безпілотників

Війна 20:09 сьогодні
 Поділитися

Поділитися в

Через атаки ворожих БпЛА на Сумщину поранено 15 мирних жителів, троє постраждалих перебувають у важкому стані

Як повідомили в Сумській ОВА, люди отримали поранення або зазнали гострої реакції на стрес після низки атак російських дронів по цивільних об’єктах. Під ворожими ударами перебували дві автозаправні станції у Сумській громаді, будівля кінотеатру у Конотопі, а також цивільна інфраструктура у Путивлі.

Серед постраждалих троє дітей: 11-річний хлопчик у Конотопі, 6-річний хлопчик у Сумській громаді та 15-річний підліток у Путивлі. Наразі у лікарнях перебувають четверо поранених, троє з яких перебувають у важкому стані під постійним наглядом медиків. Наразі всім пацієнтам надають необхідну медичну допомогу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору