За вихідні на Охтирщині щеплено понад 9 сотень пацієнтів

 Поділитися

Поділитися в

З минулого тижня мешканці Охтирської громади мали можливість привитися від ковіду в окремому приміщенні  колишньої дитячої бібліотеки за адресою вул. Арміська, 2. Охтирчани переймалися великою чергою у центрі масової вакцинації та роботою закладу до 14:00. З цього тижня провакцинуватися можна з 9:00 до 15:00. В  суботу – з 8:30 до 14:00.

За весь період вакцинації  в Охтирській громаді  населення від COVID–19 отримали щеплення І дозою  – 9381 особа та 6383 отримали дві дози. Всього медичними працівниками закладу проведено 15764 щеплення.

Станом на ранок 18 жовтня отримали щеплення:

вакциною Pfizer–BioNTech –  1 дозою – 3818 осіб, 2 дозами – 2656;

вакциною AstraZeneca – 1 дозою – 1315 осіб, 2 дозами  – 810;

вакциною CoronaVac – 1 дозою – 3459 осіб, 2 дозами  – 2146;

вакциною Moderna – 1 дозою – 789 осіб, 2 дозами – 771.

В Україні 762 352 особи щеплено проти COVID-19, з них вакциновано 1 дозою — 407 222 особи, 2 дозою — 355 130 осіб.

Від початку кампанії сумарна кількість зроблених щеплень становить 14 446 255. З них отримали 1 дозу — 7 956 093 особи, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) — 6 490 162 (з них 2 осіб отримали 1 дозу за кордоном).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору