В «Охтирському центрі первинної медико-санітарної допомоги» – нова керівниця

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні міський голова Павло Кузьменко представив колективу комунального підприємства Охтирської міської ради “Охтирський центр первинної медико-санітарної допомоги” нового керівника – Більченко Світлану Іванівну.

Павло Петрович привітав Світлану Іванівну та весь колектив з новим етапом в житті закладу і побажали невпинного прагнення до кращого, досягнення цілей, взаєморозуміння та плідної праці.

Міський голова подякував за роботу в найскладніші часи для нашого міста попередньому керівникові Максименко Олені Володимирівні. Вона залишає посаду, але продовжує працювати  як лікар.

Світлана Іванівна Більченко має багаторічний досвід у медичній сфері, цінні знання та навички для успішного керівництва комунальним підприємством. Вона працювала лікарем, дільничним педіатром, заступником головного лікаря та сімейним лікарем у різних медичних закладах нашого міста.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору