Охтирська стоматклініка отримала нове обладнання

Допомога, Здоров'я 09:59, 28.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Стоматологічна поліклініка Охтирки отримала нове сучасне обладнання для маленьких пацієнтів.

Як інформує Охтирська міськрада, це стало можливим завдяки розумінню потреб, бажанню  та ефективній співпраці очільників Охтирської та Чернеччинської громад і працівників комунального некомерційного підприємства Охтирської міської ради «Охтирська міська стоматологічна поліклініка».

Нагадаємо, Чернеччинська сільська рада виділила кошти на придбання стоматологічних установок для найменших жителів громад, а лікарі комунального підприємства Охтирської міської ради дбатимуть про сяючі посмішки та здорові зуби маленьких пацієнтів. 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору