868 жителів області хворіють на СOVID-19: в Охтирці – 9 нових випадків
Здоров'я 19:05, 27.02.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На Сумщині зростає кількість хворих на конавірусну інфекцію. Загалом по області наразі 868 активних хворих на коронавірусну інфекцію
За тиждень в Сумській області діагностовано 548 нових випадків коронавірусу. В обласному центрі за тиждень у 338 осіб діагностовано СOVID-19. Дві людини померли від ускладнень коронавірусу.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.