На Охтирщині ювенальні поліцейські провели вуличну акцію «З Україною в серці»
Поділитися в
Копіювати посилання
Напередодні Дня Державного герба України співробітники ювенальної превенції Охтирського районного відділу поліції спільно зі спеціалістами відділу освіти Охтирської міської ради та служби у справах дітей Охтирської районної ради зустрілися з дітками аби розповісти про історію становлення української держави, а також про національні та культурні надбання українського народу.
Напередодні відзначення 31-ї річниці вказаного свята, ювенальні поліцейські влаштували для дітлахів вуличну акцію «З Україною в серці». Під час якої в ігровій формі розповіли малечі про державні символи, до яких відносяться Державний Герб України, Державний Прапор України і Державний Гімн України. А також нагадали про історію їх походження.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


