Ворог посилив обстріли Охтирщини: охочих мешканців перевозять у безпечні місця

Безпека, Війна 17:10, 22.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Ворог значно підвищив вогневий вплив на територію окремих прикордонних громад Охтирського району. Про це інформує Сумська ОВА.

З метою недопущення загибелі людей в цих громадах здійснюються заходи щодо убезпечення жителів, в тому числі перевезення бажаючих в безпечні місця. Засобами транспорту ці громади забезпечені. На місці наразі перебувають керівництво районної військової адміністрації, представники поліції.

“Ситуація в області контрольована. Просимо зберігати спокій і користуватися тільки офіційними джерелами інформації, в жодному разі не розповсюджувати чутки та фейки”, – наголошують в ОВА.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору