Ворог посилив обстріли Охтирщини: охочих мешканців перевозять у безпечні місця
Поділитися в
Копіювати посилання
Ворог значно підвищив вогневий вплив на територію окремих прикордонних громад Охтирського району. Про це інформує Сумська ОВА.
З метою недопущення загибелі людей в цих громадах здійснюються заходи щодо убезпечення жителів, в тому числі перевезення бажаючих в безпечні місця. Засобами транспорту ці громади забезпечені. На місці наразі перебувають керівництво районної військової адміністрації, представники поліції.
“Ситуація в області контрольована. Просимо зберігати спокій і користуватися тільки офіційними джерелами інформації, в жодному разі не розповсюджувати чутки та фейки”, – наголошують в ОВА.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.