Ворог обстріляв прикордоння Сумщини понад 120 разів, пошкоджені будинки та електропередачі

Війна 10:22, 18.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

За минулу добу росіяни 120 разів обстріляли прикордонні населені пункти Сумської області, пошкоджено приватні будинки і лінію електропередач.

Про це у Телеграмі повідомляє поліція Сумської області.

«Протягом минулої доби війська рф обстрілювали прикордонні населені пункти Сумської області. Загалом нараховано понад 120 ударів», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що внаслідок обстрілів пошкоджено приватні будинки, лінію електропередач та легковий автомобіль.

Постраждалих унаслідок ворожих ударів немає.

За даними фактами у поліції відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору