Ворог атакував дитячий майданчик на Сумщині

Війна 16:03, 25.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

25 травня 2026 року в Хутір-Михайлівській громаді Шосткинського району близько 12:00 год ворог атакував безпілотником дитячий майданчик.
Поранено двох місцевих жительок – жінкам 63 та 51 рік.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки атаки.

За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).

Слідство- Шосткинський РУП ГУНП в Сумській області.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору