Ворог атакував дитячий майданчик на Сумщині
Поділитися в
Копіювати посилання
25 травня 2026 року в Хутір-Михайлівській громаді Шосткинського району близько 12:00 год ворог атакував безпілотником дитячий майданчик.
Поранено двох місцевих жительок – жінкам 63 та 51 рік.
Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки атаки.
За процесуального керівництва Шосткинської окружної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 КК України).
Слідство- Шосткинський РУП ГУНП в Сумській області.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.