Вчора росіяни обстріляли 8 прикордонних громад Сумщини
Війна 07:22, 7.04.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сумська обласна військова адміністрація повідомила, що російські окупанти за добу обстріляли шість громад на Сумщині.
Окупанти вели вогонь з території РФ по Білопільській, Глухівській, Середино-Будській, Зноб-Новгородській, Новослобідській та Миропільській громадах.
Росіяни використовували артилерію, міномети, АГС і скидали вибухівку з БПЛА.
Внаслідок російських обстрілів у Середино-Будській пошкоджено ангар, 2 трактори, автомобіль та зерносховище.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.