В Охтирці попрощалися із захисником Дмитром Мотречком
Поділитися в
Копіювати посилання
17 квітня 2026 року під час проходження військової служби раптово помер старший сержант Дмитро Олександрович Мотречко, 23 грудня 1980 року народження.
На військову службу був призваний у 2020 році. Раніше проходив службу в органах Національної поліції. Дмитро був військовослужбовцем 475-го окремого штурмового полку, брав активну участь у бойових діях проти російських окупантів.
Охтирська громада глибоко сумує з приводу непоправної втрати та висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям і побратимам Дмитра.
Відспівування Героя відбулося 18 квітня у Храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Охтирці, поховали захисника на Алеї пам’яті біля центрального кладовища міста.
Вічна слава і пам’ять Герою!
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.