В Охтирці провели вуличну акцію по збору коштів для ЗСУ

Війна, Допомога 18:25, 10.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 10 травня, працівники Охтирського міського краєзнавчого музею провели вуличну акцію зі збору коштів на потреби ЗСУ. Зібрані кошти у сумі 1896 грн були передані до Охтирської публічної центральної бібліотеки на придбання основи для плетіння маскувальних сіток.

«Кожен, хто долучився, зробив свій внесок у Перемогу, адже навіть найменша пожертва є важливою у боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України. Дорогі охтирчани, щиро вдячні за небайдужість та згуртованість у цей складний час. Разом до Перемоги!», йдеться в повідомленні міськради.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору