Троє захисників із Охтирщини повернулися додому з ворожого полону
Поділитися в
Копіювати посилання
З російського полону звільнені 11 наших земляки: троє воїнів з Охтирщини, троє – із Сум та Сумського району, двоє – із Шосткинщини, один – із Конотопщини і ще двоє – з Роменського.
Серед звільнених також є ще один уродженець Роменщини, родина якого давно проживає на Чернігівщині.
Цього разу в межах обміну в Україну повернулися ще 193 захисники.
Це військові Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Державної спеціальної служби транспорту та Національної поліції, повідомили в ОВА.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.