Сумщина знову була під обстрілами росіян: зруйновано офіс агрофірми

Війна 07:36, 16.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Протягом 15 березня Сумська область вкотре зазнавала обстрілів з боку російсько-окупаційних військ, унаслідок чого є руйнування цивільної інфраструктури.
Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

Протягом дня росіяни обстріляли території 4 громад: Краснопільської, Хотінської, Шалигинської та Новослобідської. Унаслідок 14 обстрілів з різних видів зброї в області зафіксували 161 прильот.

У Хотінській громаді внаслідок ранкового мінометного обстрілу зруйновано офіс агрофірми: відбулося пряме влучання. А в Шалигинській громаді через обстріл згоріла приватна господарська споруда. У решті випадків обійшлося без жертв та руйнувань.

В ОВА також розповіли, що, за повідомленнями військових, наразі оперативна обстановка на прикордонні Сумщини контрольована, а формування ворожих наступальних угруповань поблизу державного кордону не виявлено. Підрозділи Сил оборони продовжують виконувати завдання на визначених рубежах оборони вздовж державного кордону.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору