#ШоТам зняли сюжет про Охтирку та мера Кузьменка

Війна, Інтерв'ю 08:11, 14.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Днями видання «ШоТам» розповіло про мера Охтирки Павла Кузьменка та про те, як громада тримала оборону від російського нападу.

Павло Кузьменко — мер, що в перші дні війни оперував поранених осколками «Градів». Він має 20 років лікарського досвіду, а близько року тому очолив Охтирку, що на Сумщині. Це місто розташоване за 30 км від росії.

Вдень 24 лютого сюди на танках заїхали російські окупанти, але ворогам дали відсіч. Місто було в облозі, на нього скидали заборонені вакуумні бомби, щодня обстрілювали авіацією.

Це тривало цілий місяць, але Охтирка вистояла, зупинивши наступ російської армії на Полтаву й далі в центр України.

У проєкті Cities4Cities ми розповідаємо вам про Сміливі українські громади у часи повномасштабного вторгнення Росії.

Як незламне місто тримало оборону та що зробив мер, аби врятувати Охтирку — дивіться в нашому новому відео.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору