росіяни за доби 17 разів обстрілювали громади Сумської області

Війна 07:15, 12.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Армія російської федерації сьогодні, 11 травня, здійснила 17 обстрілів прикордонних громад Сумської області.

Про це повідомляє Сумська обласна військова адміністрація у своєму Telegram-каналі.

«Протягом дня росіяни здійснили 17 обстрілів прикордоння. Зафіксовано понад 80 вибухів. Обстрілів зазнали населені пункти Зноб-Новгородської, Есманської, Юнаківської, Білопільської, Миколаївської, Великописарівської громад», – ідеться в повідомленні.

По Миколаївській сільській громаді був артилерійський обстріл (3 вибухи).

По Зноб-Новгородській громаді росіяни били з мінометів – 29 вибухів. Внаслідок обстрілу зруйновано міст на автошляху місцевого значення. Пошкоджено два приватні житлові будинки. Також був артобстріл – 3 вибухи.

Крім того, по Білопільській громаді загарбники здійснили мінометний обстріл (20 вибухів) та обстріл з гранатомета – 2 вибухи.

Також росіяни скинули одну міну на територію Есманської громади.

По Великописарівській громаді зафіксовано артилерійський обстріл (8 вибухів) та обстріл з міномета – 6 вибухів.

По Юнаківській громаді був обстріл з РСЗВ (11 вибухів).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору