росіяни вдарили «шахедом» по Охтирщині
Війна 19:41, 17.05.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 17 травня, військові РФ за допомогою “Шахеду” атакували місто Охтирка в Сумській області.
Про це повідомляє глава Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх під час телемарафону.
За даними глави Сумської ОВА, “буквально 30 хвилин тому” росіяни здійснили удар “Шахедом” по місту Охтирка.
“Наслідки з’ясовуються”, – додав Артюх.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.