росіяни вдарили «шахедом» по Охтирщині

Війна 19:41, 17.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 17 травня, військові РФ за допомогою “Шахеду” атакували місто Охтирка в Сумській області.

Про це повідомляє глава Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх під час телемарафону.

За даними глави Сумської ОВА, “буквально 30 хвилин тому” росіяни здійснили удар “Шахедом” по місту Охтирка.

“Наслідки з’ясовуються”, – додав Артюх.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору