Окупанти обстріляли дві громади Сумщини
Поділитися в
Копіювати посилання
9 квітня російські війська здійснили обстріли 2 прикордонних громад: Новослобідської та Білопільської.
Як передає Сумська обласна військова адміністрація повідомила в телеграмі.
Зокрема, були обстріляні:
– Білопільська громада: протягом дня по території громади росіяни били з мінометів – 10 прильотів.
– Новослобідська громада: ворогом здійснено обстріл з АГС – 10 пострілів.
Як заначили в ОВА, в обох випадках наслідків не зафіксовано.
Також сьогодні над Сумською областю Сили оборони України збили ворожий БПЛА (попередньо типу Zala 421-16е).
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.