Окупанти обстріляли дві громади Сумщини

Війна 07:41, 10.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

9 квітня російські війська здійснили обстріли 2 прикордонних громад: Новослобідської та Білопільської.

Як передає Сумська обласна військова адміністрація повідомила в телеграмі.

Зокрема, були обстріляні:

– Білопільська громада: протягом дня по території громади росіяни били з мінометів – 10 прильотів.

– Новослобідська громада: ворогом здійснено обстріл з АГС – 10 пострілів.

Як заначили в ОВА,  в обох випадках наслідків не зафіксовано.

Також сьогодні над Сумською областю Сили оборони України збили ворожий БПЛА (попередньо типу Zala 421-16е). 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору