На війні загинув захисник із Охтирської громади
Поділитися в
Копіювати посилання
На щиті повернувся ще один наш Герой. Про це інформує Охтирська міськрада.
Молодший сержант БУБЛИК АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ, 1976 року народження, стрілець стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти військової частини, призваний на військову службу 24.02.2022 р., був вірний військовій присязі на вірність Українському народові, мужньо виконував військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу, незалежність.
05.06.2024 року в Бахмутському районі Донецької області під час ворожого артилерійського обстрілу – зник безвісти. На підставі «Постанови про встановлення особи» від 24 липня 2024 року невпізнаного військовослужбовця військової частини було визнано, як молодшого сержанта БУБЛИКА Андрія Олександровича.
Церемонія прощання (відспівування) відбудеться у понеділок, 29 липня, в Храмі Успіння Пресвятої Богородиці. Поховають Андрія на Алеї Слави.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.