На Сумщині відновили третину пошкоджених під час війни об’єктів

Благоустрій, Війна 11:07, 13.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Т.в.о голови Сумської ОВА Тарас САВЧЕНКО доповів на урядовій онлайн-нараді під головуванням Прем’єр-міністра Дениса ШМИГАЛЯ актуальну інформацію щодо руйнувань та процесів відновлення на Сумщині

За його словами, наразі пошкоджено 4784 об’єкти, близько третини з яких уже відновлено. У пріоритеті – багатоповерхові будинки, критична інфраструктура, мости.

Також обговорювались питання відновлення енергетики; розгортання Пунктів незламності; функціонування в умовах воєнного стану закладів освіти, охорони здоров’я, соціального забезпечення, готовність захисних споруд; поводження з побутовими та будівельними відходами, що утворились через воєнні дії.

«Даний формат (на нараді обговорювались питання 4-х північних областей) дозволив детально обговорити поточні та стратегічні питання відновлення та розвитку Сумщини! Зазначив проблемні питання, вирішення яких дозволить зробити процес відновлення більш динамічним та ефективним. У тісній координації та комунікації із центральними органами влади активно працюємо, щоб забезпечити ефективну роботу і якнайшвидшу перемогу», – зазначив Тарас Савченко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору