На Охтирщині триває дискусія навколо відбудови вокзалу та Привокзальної площі в Тростянці
Поділитися в
Копіювати посилання
Великого розголосу набуло питання щодо відбудови залізничного вокзалу та привокзальної площі. У мережі триває жваве обговорення того, як буде в майбутньому виглядати залізничний вокзал і привокзальна площа в Тростянці.
Окрім підготовки ескізних пропозицій, вже зрушилась із місця технічна робота щодо впорядкування форм власності та меж земельних ділянок, на яких були розташовані об’єкти торгівлі та інфраструктури.
Представників бізнесу та громадськості Тростянеччини запрошували до обговорення проєкту реконструкції вокзалу та площі, також до цього процесу підключаються фахівці з різних напрямків діяльності.
“Минулого року трохи долучився до розробки проєкту відновлення привокзальної площі у Тростянці після російської окупації. У цьому відео трохи про те, що вдалося зробити, а що ні” – написав архітектор Олександр Шутюк.
Про різні варіанти розташування перехрестя, зупинки громадського транспорту, пріоритети транспорту та пішоходів дивіться у відео:
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.