Діти з Охтирщини приїхали на оздоровлення на Рівненщину

Відпочинок 12:01, 21.12.2024
 Поділитися

Поділитися в

Відпочиватимуть на Рівненщині діти з Білопільської, Конотопської, Охтирської та Сумської громад, що перебувають під постійними обстрілами ворога.

Про це повідомив очільник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

Упродовж двох тижнів вони відпочиватимуть в одному з оздоровчих закладів на Дубенщині. Для юних гостей запланована насичена програма, зокрема, екскурсії та театральні вистави.

Приїхали діти з Сумщини на запрошення Рівненської ОДА в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч. Згуртовані громади».

rivne.online

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору