Діти Охтирської громади повернулися з відпочинку

Відпочинок 10:09, 9.01.2025
 Поділитися

Поділитися в

35 дітей з Охтирської громади повернулися з відпочинку, організованого для дітей прикордонної області відповідно до президентської програми «Пліч о пліч: згуртовані громади».

14 днів наші діти відпочивали у КП санаторій матері та дитини «Пролісок» у с. Грим’яче Луцького району Волинської області, що знаходиться в унікальній місцевості Західної України.

Протягом відпочинку діти насолоджувались прогулянками у сосновому бору та берегом мальовничого озера, розвагами у плавальному басейні та басейні з мінеральною водою, оздоровилися у соляній та аромо- кімнатах. Брали участь у спортивно-розважальних заходах та естафетах, пройшли майстер-клас з виготовлення піци, отримали солодкі подарунки, грамоти та значки.

При приїзді до м. Суми діти отримали солодкі подарунки від Сумської ОДА.

Діти та батьки вдячні за подарований безпечний і цікавий відпочинок, оздоровлення та незабутні враження.

Сподіваємося на продовження відпочинку дітей з Охтирської міської територіальної громади в межах проєкту.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору