22 дитини з Охтирки відпочили на Львівщині: проєкт “Пліч-о-пліч”

Відпочинок 17:32, 4.08.2025
 Поділитися

Поділитися в

Двадцять дві дитини з прифронтового міста Охтирка, що на Сумщині, провели незабутній тиждень літніх канікул у Бориславі Львівської області. Ця оздоровча поїздка була організована в рамках національного проєкту “Пліч-о-пліч: згуртовані громади”.

Протягом перебування юні охтирчани мали насичену програму. Вони відвідали історичний заповідник Тустань, побували в Нагуєвичах та насолодилися виставою в дельфінарії у Трускавці. Крім того, діти розважалися в мотузковому парку та зіграли товариський матч з волейболу з бориславськими школярами, що сприяло їхньому спілкуванню.

Ця поїздка подарувала дітям не лише оздоровлення, а й масу позитивних вражень та нових друзів. Організатори висловили вдячність місту Борислав за теплий та гостинний прийом, який зробив відпочинок маленьких охтирчан справді особливим.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору