Юні охтирські спортсмени відзначилися на обласному турнірі

Спорт 08:02, 22.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Днями вихованці ДЮСШ відділення дзюдо взяли участь у традиційному обласному турнірі з дзюдо пам’яті борців Недригайлівщини О. Гашенка та О. Твердоуса серед юнаків та дівчат.

В змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з Сумщини, Чернігівщини, Харківщини.

Вихованці ДЮСШ показали гарні результати:

Криворучко Артем (35 кг)-І місце

Кудреватих Матвій (+35 кг)-І місце

Масло Денис (+42 кг)-ІІ місце

Роскошна Вікторія (+45 кг)-ІІ місце

Тетяненко Дмитро (32 кг)- ІІІ місце

Ломакін Нікіта (26 кг)- ІІІ місце

Кулаков Микита (35 кг)- ІІІ місце.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору