Юні охтирські дзюдоїсти відзначилися на чемпіонаті області
Спорт 09:12, 8.02.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
4 лютого в Сумах вихованці Охтирської ДЮСШ відділення дзюдо взяли участь у відкритому чемпіонаті Сумської області з дзюдо серед юніорів.
Всі вихованці ДЮСШ, які взяли участь в змаганнях, вибороли призові місця:
Кулакова Ангеліна- І місце;
Мандрика Ангеліна -І місце;
Смірнова Аліна – І місце;
Попельнюх Єгор – І місце;
Другов Іван – І місце;
Вальченко Валерія – ІІ місце;
Резніченко Анна – ІІ місце.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.