Вихованці Охтирської ДЮСШ стали призерами чемпіонату України з самбо

Спорт 12:24, 1.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

29-31 травня у місті Тернопіль відбувався Чемпіонат України з самбо серед юнаків та дівчат 2012-2014 р.н.

В змаганнях приймали участь більш ніж 350 спортсменів з 21 регіону України

Вихованці Охтирської ДЮСШ успішно виступили на цих змаганнях:

Кладько Марія – ІІ місце

Шулиндін Тимофій – ІІ місце

Ісмагілова Кароліна – V місце

Мотренко Олександр – VІІ місце

Наші спортсмени показали високий рівень майстерності, витримку, силу волі та справжній спортивний характер.

У турнірі взяли участь найсильніші самбісти з різних областей України, тому кожна сутичка була напруженою та видовищною.

Бажаємо нових досягнень, впевненості у власних силах, яскравих перемог та підкорення нових спортивних вершин!

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Єлізарова Л.П., Кісіль В.І., Меєрович Ю.М.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору