Вихованці Охтирської ДЮСШ стали призерами чемпіонату України з самбо
Поділитися в
Копіювати посилання
29-31 травня у місті Тернопіль відбувався Чемпіонат України з самбо серед юнаків та дівчат 2012-2014 р.н.
В змаганнях приймали участь більш ніж 350 спортсменів з 21 регіону України
Вихованці Охтирської ДЮСШ успішно виступили на цих змаганнях:
Кладько Марія – ІІ місце
Шулиндін Тимофій – ІІ місце
Ісмагілова Кароліна – V місце
Мотренко Олександр – VІІ місце
Наші спортсмени показали високий рівень майстерності, витримку, силу волі та справжній спортивний характер.
У турнірі взяли участь найсильніші самбісти з різних областей України, тому кожна сутичка була напруженою та видовищною.
Бажаємо нових досягнень, впевненості у власних силах, яскравих перемог та підкорення нових спортивних вершин!
Підготували спортсменів тренери-викладачі: Єлізарова Л.П., Кісіль В.І., Меєрович Ю.М.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.