Охтирський “Нафтовик” здобув першу перемогу після паузи і піднявся в таблиці
Поділитися в
Копіювати посилання
Охтирський “Нафтовик” здобув першу перемогу в чемпіонаті України серед аматорських команд після зимової паузи! На виїзді охтирчани переграли одеську “То4ку” з рахунком 3:2.
Ця звитяга стала особливо важливою для команди, адже вона перервала серію з чотирьох поразок поспіль.
Перший тайм пройшов за переваги “Нафтовика”. Вже на 10-й хвилині Дмитро Биченко відкрив рахунок, а через три хвилини Артем Ставицький подвоїв перевагу. На 24-й хвилині Анатолій Мирошниченко, після прострілу Дениса Мицая, забив третій м’яч у ворота господарів.
У другому таймі одесити активізувалися і протягом трьох хвилин змогли скоротити відставання до мінімуму. Втім, завдяки надійній грі голкіпера Валентина Бірюка охтирська команда втримала переможний рахунок.
Після цієї перемоги “Нафтовик” набрав 13 очок і піднявся на шосте місце в турнірній таблиці групи 2, випередивши ФК “Брацлав” за додатковими показниками.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.