Охтирський “Нафтовик” здобув першу перемогу після паузи і піднявся в таблиці

Спорт 19:55, 11.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Охтирський “Нафтовик” здобув першу перемогу в чемпіонаті України серед аматорських команд після зимової паузи! На виїзді охтирчани переграли одеську “То4ку” з рахунком 3:2.

Ця звитяга стала особливо важливою для команди, адже вона перервала серію з чотирьох поразок поспіль.

Перший тайм пройшов за переваги “Нафтовика”. Вже на 10-й хвилині Дмитро Биченко відкрив рахунок, а через три хвилини Артем Ставицький подвоїв перевагу. На 24-й хвилині Анатолій Мирошниченко, після прострілу Дениса Мицая, забив третій м’яч у ворота господарів.

У другому таймі одесити активізувалися і протягом трьох хвилин змогли скоротити відставання до мінімуму. Втім, завдяки надійній грі голкіпера Валентина Бірюка охтирська команда втримала переможний рахунок.

Після цієї перемоги “Нафтовик” набрав 13 очок і піднявся на шосте місце в турнірній таблиці групи 2, випередивши ФК “Брацлав” за додатковими показниками.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору