Охтирський бігун здобув друге місце на чемпіонаті України

Спорт 12:32, 23.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

 Вихідними у м. Київ відбувся чемпіонат України серед дорослих та молоді, в якому взяли участь 414 спортсменів з 25 регіонів України.

Серед учасників був і вихованець Охтирської ДЮСШ Максим Романов. І хоч за віком Максим тільки з січня перейшов у категорію юніорів він гідно виступив серед чоловіків. На дистанції 400м у своєму забігу він став другим з результатом 51,27с, а на дистанції 200м його час 23,37с і також
друге місце у забігу.

У складі естафетної (4х400 м) четвірки Сумської області він став чемпіоном України серед чоловіків

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору