Охтирський бігун здобув друге місце на чемпіонаті України
Поділитися в
Копіювати посилання
Вихідними у м. Київ відбувся чемпіонат України серед дорослих та молоді, в якому взяли участь 414 спортсменів з 25 регіонів України.
Серед учасників був і вихованець Охтирської ДЮСШ Максим Романов. І хоч за віком Максим тільки з січня перейшов у категорію юніорів він гідно виступив серед чоловіків. На дистанції 400м у своєму забігу він став другим з результатом 51,27с, а на дистанції 200м його час 23,37с і також
друге місце у забігу.
У складі естафетної (4х400 м) четвірки Сумської області він став чемпіоном України серед чоловіків
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.