Охтирські юніори-дзюдоїсти – на Чемпіонаті України

Спорт 14:36, 25.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

21-23 лютого 2023 року у Львові відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юніорів до 21 року. У змаганнях взяли участь 210 спортсменів із 22 регіонів України.

Серед учасників були і вихованці відділення дзюдо Охтирської ДЮСШ:

– Смірнова Аліна – ІІ місце

– Другов Іван -ІІІ місце

– Мандрика Ангеліна -V місце

– Вальченко Валерія -V місце

– Попельнюх Єгор – VІІІ місце

Вітаємо спортсменів і тренерів!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору