Охтирські спортсмени відзначилися у Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо

Спорт 14:33, 8.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

04-08 травня вихованці Охтирської ДЮСШ взяли участь у Всеукраїнському турнірі «Пам’яті Героя України Вадима Зеленюка» з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку (спортивне та бойове), кадетів (ІV ранг), який проходив у м. Вінниця.

Спортсмени показали гарний результат і вибороли наступні місця:
Мазкун Володимир – І місце (серед кадетів), ІІ місце (серед юнаків старшого віку)
Другов Іван – І місце ( серед юнаків старшого віку).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору