Охтирські спортсмени відзначилися у Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо
Спорт 14:33, 8.05.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
04-08 травня вихованці Охтирської ДЮСШ взяли участь у Всеукраїнському турнірі «Пам’яті Героя України Вадима Зеленюка» з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку (спортивне та бойове), кадетів (ІV ранг), який проходив у м. Вінниця.
Спортсмени показали гарний результат і вибороли наступні місця:
Мазкун Володимир – І місце (серед кадетів), ІІ місце (серед юнаків старшого віку)
Другов Іван – І місце ( серед юнаків старшого віку).
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

