Охтирські дзюдоїсти показали високі результати на Всеукраїнському турнірі

Спорт 16:42, 27.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

22 травня у місті Камʼянське пройшов Всеукраїнський турнір з дзюдо «Кубок Придніпровʼя»

У змаганнях взяли участь 187 спортсменів із різних регіонів України. Охтирка також була представлена на цих змаганнях:

Вальченко Валерія – ІІ місце
Мандрика Ангеліна – ІІ місце
Резніченко Анна – ІІІ місце

Вітаємо наших спортсменів із чудовими виступами!
Бажаємо не зупинятися на досягнутому, завжди йти вперед, впевнено долати труднощі та підкорювати нові вершини!

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Єлізарова Л.П., Кісіль В.І., Меєрович Ю.М.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору