Охтирські дзюдоїсти показали високі результати на Всеукраїнському турнірі
Поділитися в
Копіювати посилання
22 травня у місті Камʼянське пройшов Всеукраїнський турнір з дзюдо «Кубок Придніпровʼя»
У змаганнях взяли участь 187 спортсменів із різних регіонів України. Охтирка також була представлена на цих змаганнях:
Вальченко Валерія – ІІ місце
Мандрика Ангеліна – ІІ місце
Резніченко Анна – ІІІ місце
Вітаємо наших спортсменів із чудовими виступами!
Бажаємо не зупинятися на досягнутому, завжди йти вперед, впевнено долати труднощі та підкорювати нові вершини!
Підготували спортсменів тренери-викладачі: Єлізарова Л.П., Кісіль В.І., Меєрович Ю.М.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.