Охтирчани з медалями турніру в Ізраїлі
Спорт 12:21, 26.03.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
25 березня в Бат-Ямі проходив турнір з дзюдо серед юнаків 2007-2008 року народження.
У змаганнях взяли участь вихованці Охтирської ДЮСШ Богдан і Владислав Рогальські.
Богдан у ваговій категорії до 73 кг виборов золоту медаль, Владислав взяв срібло у ваговій категорії до 50 кг.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.