Охтирчани з медалями турніру в Ізраїлі

Спорт 12:21, 26.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

25 березня в Бат-Ямі проходив турнір з дзюдо серед юнаків 2007-2008 року народження.

У змаганнях взяли участь вихованці Охтирської ДЮСШ Богдан і Владислав Рогальські.

Богдан у ваговій категорії до 73 кг виборов золоту медаль, Владислав взяв срібло у ваговій категорії до 50 кг.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору