Боксери з Охтирки гідно представили місто на турнірі в Харкові
Спорт 10:35, 11.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
10 травня в місті Харкові відбувся турнір з боксу присвячений пам’яті полеглих захисників Харківщини.
В турнірі прийняли участь боксери Харківської, Полтавської та Сумської областей.
Місто-Герой Охтирку представили:
Купін Данііл — І місце
Саєнко Микита — ІІ місце

Щиро вітаємо наших юних боксерів із чудовими результатами та призовими місцями на змаганнях!
Підготував спортсменів тренер-викладач Молонос І.І.
Висловлюємо щиру подяку нашим захисникам і захисницям за можливість тренуватися, змагатися та досягати нових вершин!
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.