З російського полону повернулися четверо жителів Сумщини

Війна, Суспільство 14:12, 17.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

Вчора додому повернувся 101 українець: 100 наших захисників і один цивільний. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак.

Звільнені бійці − нацгвардійці, прикордонники та військові ЗСУ. 94 з них − оборонці Маріуполя, включно з 63 воїнами з «Азовсталі». Їх так довго чекали рідні. Багато з героїв отримали поранення різної тяжкості.

Серед звільнених з полону захисників Маріуполя четверо − жителі Сумщини, повідомляє Сумська ОВА.

Це сумчанин Сергій Жога, жителі м. Глухів Єгор Денисенко та Володимир Сапун, а також Євген Недбай із Зноб-Новгородської громади.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору