Як Сумщина готується до зими

 Поділитися

Поділитися в

Під час національного марафону «Єдині новини» начальник Сумської ОВА Володимир АРТЮХ прокоментував ситуацію в області з електропостачанням та питання підготовки до зими.

«Сумщина, як і вся Україна, пройшла той період, коли були виведені певні генеруючі потужності на відновлювальні роботи. Сьогодні ситуація стабілізувалась. Практично всі об’єкти критичної інфраструктури працюють в штатному режимі, – розповів начальник ОВА. – Цей період ми, безумовно, використовували для перевірки нашої готовності до можливих в осінньо-зимовий період відключень. Зараз готуємось за планом, визначеним Кабінетом Міністрів щодо підготовки до зими, в тому числі активно працюємо над виконанням завдань щодо розподільчої генеруючої енергії, які поставив перед нами Президент України”.

Нагадаємо, російські окупанти з початку року завдали низки ударів по енергетичних об’єктах України. Цілями переважно стали ТЕС та ГЕС. Це спричинило зниження генерації електроенергії. Тяжкий період у питанні електропостачання очікується цієї зими, оскільки в таку пору року споживання зазвичай зростає.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору