В Охтирці вшанували Героїв Чорнобиля

Суспільство 12:41, 26.04.2026
 Поділитися

Поділитися в

Напередодні 40-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС в Охтирці відзначили учасників ліквідації наслідків катастрофи.

Міський голова Павло Кузьменко вручив почесні медалі охтирчанам, які у 1986-му році стали на заслон атомному лиху. Звертаючись до присутніх, він провів влучну паралель: світ може опинитися в руках, що грають глобусом, немов крихкою іграшкою. Якщо ці руки будуть безвідповідальними – планета може просто розбитися.

Наш обов’язок – не лише пам’ятати про подвиг і не допустити його знову, а й дбати про живих. Ми й надалі працюємо над питаннями соціального захисту чорнобильців та посиленням підтримки людей, які постраждали внаслідок трагедії. Прагнемо, щоб підтримка була не лише словесною, а відчутною та дієвою.

Низький уклін усім ліквідаторам та щира вдячність за подвиг. Ваша мужність – поза часом.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору